.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

Honor rolls: Heritage Elementary

-A A +A

Second nine weeks

By Sharon Warner

Third grade

Morgan A. Crum, Bryson K. Davis, Gena K. Douglas, Ashley H. Medina, Matthew R. Moore, Madeline B. Nethery, Madison T. Pahmeier, Nolan G. Thomas, Emily A. Tipton, Logan R. Walden; Jackson W. Bowling, Madison G. Brewer, Jenyfer M. Castillo Ramales, Destiny L. Cook, Kelsey J. Gill, Joshua K. Johnson, Destiny N. Mantilla, Kylee N. Moore, Austin B. Richmond, Jesus Sanchez Villa; Tiesha E. Beasley, Lea G. Botkins, Kaden M. Dugle, Macey J. Gowin, Emma R. Hickey, Merideth Lumbatis, Kolton A. Raizor, Ethan Thomas, Luke A. York; Shelby J. Brown, Devon P. Deal, Abriella J. Edelen, Jared L. Goins, Michael T. Gray, Cassidy M. Lecompte, Logan C. Miller, Joshua D. Mullins, Rosa N. Richardson;

All A's: Gabryel K. Likes, Ethan S. Yount; Sarah A. Barnes, Alyssa N. Bryant, Caitlin M. Garr, Brandon L. Jones, Jillian M. Mielenhausen, Heather M. Raizor, Gracie N. Rice, Eric L. Ritchey, Michael W. Sanford, Andrew R. Walden, Trevor P. Way; Carleigh A. Craig, Robert J. Crain, Carrie E. McKnight, James S. McKnight, Maxwell L. Neuling, William J. Temple, Loran E. Trent, James Whitehouse; Aaron S. Baldridge, Jasmine L. Brown, Selby J. Druin, Taryn O. Markle, Delaney D. McGuire, Makayla G. Perry, Valerie M. Ritchey, Dylan J. Steinmiller, Amy L. Sutter, Kasia E. Tallman, Christian T. Whitis.

 

Fourth grade

Alexis E. Bailey, Julianna M. Eldridge, Jayson G. Myers, Nathan A. Pulliam, Elaine H. Reilly, Zachary T. Sheets, Hannah R. Stanger, James L. Stovall, Victoria P. Wilson; Jacob T. Cox, Jessica R. Edington, Zachary B. Goins, Charles S. Hardin, Kaylee D. Nethery, Dustyn T. Patton, Alexis G. Perry, Jordan T. Shuck, Breanna G. Tindall, Hunter R. Warford; Lunden D. Bryson, Elaine G. Coursey, Casey R. Davis, Matthew D. Hood, Sarah B. Hooper, Amya E. Jones, Riley E. Merry, Summer D. Miller, Haleigh A. Muniz, Alec J. Shaffer, Gabriel T. Stucker, Nicholas A. Tuggle, Charles H. Watson; Cole D. Adams, Tait T. Cox, Justin P. England , Charles A. Gaddie, Eli G. Gilbert, Hannah F. Harrod, Trenton R. Lecompte, Drew M. Mershon, Kendall L. Mills, Ashlyn K. Neuling, Ashton W. Smitha, Hannah M. Woods, Mercedes A. Woods;

All A's: Mollie S. Wills; Hannah M. Acton, Tristan B. Baker, Cheyenne N. Hall, Baylee K. Jones, Michael R. Mitchell, Calley W. Moore, Jacob A. Richardson, Fiona Thea D. Sandalo, Lillie M. Wood , Amanda J. Wyatt; Dawson T. Cravens, Noah W. Gartland, Allyson T. Long, Bryan R. Stapleton; Paola Alcantara, Olivia R. Coffey, Britney R. Cox, Arianna E. Dunn, Kaleb Hulker, Madison M. Padilla, Benjamin M. Rome, Hannah M. Sanford, Sara M. Smith, Austin M. Stallings

 

Fifth grade

Katelynn A. Cox, Theresa M. Grissom, Abigail R. Hall, Jennifer R. Hawkins, Gavin C. Martion, September A. Mckinley, Railyn T. Mercer, Lynn M. Silver, Taylor N. Gilbert, Catherine M. Pflaum; Kennley W. Ballinger, Elijah T. Banks, Kerryn A. Bennett, Austin A. Bowling, Kirsten L. Brown, Emma B. Cheak, Madlyn D. Devers, Tatum J. Downey, Rian W. Gaines, Kaetlyn R. Jeffries, Dakota W. Ransdell, Noah C. Smith; Krista S. Drane, India I. Fuchs, Vanessa L. Greiner, Bettie C. Moore, Sierra D. Redmon, Tyler J. Ritchey; Colten M. Aldridge, Jacquiline H. Baker, Madison M. Carona, Jordan T. Gilpin, Harlan A. Kennedy, Keegan R. Martion, Lukas J. McKinney, Tannor D. Mills, Zachary L. Neuling, Austin S. Ruble, Savannah I. Stovall, Dallin H. Turley, Hannah L. Webb, Colin M. Webster, Alyssa A. Wyatt, Jake C. York.

All A's: Andrew T. Best, Daniel T. Glass, Peyton M. Harris, Hailey M. Lafollette, Melody B. Lane, Colin P. OHare, Gabrielle G. Paverd, Gavin B. Poe, Faith M. Wiley; Brooklyn M. Aldridge, Jenna M. Jones, Lauren M. Long, Abigail J. Miller, Kaleigh G. Moore, Savannah B. Schuman, William T. Sheehan, Matthew J. Ellis; Cody Decker, Karly Dugle, Adam F. Triebsch.